Arhīvs

Referātu konkurss «Latviešu strēlnieku mantojums XXI gadsimtā II»

: 2021-11-18

Zemgales Latviešu strēlnieku biedrība sadarbībā ar Jelgavas pilsētu, Jelgavu un Ozolnieku novadu pašvaldībām un šo pašvaldību izglītību pēc 2021. gada 2. septembra izsludina referātu konkursu. Konkursa mērķis ir veicināt skolu jauniešu zināšanas un interesi par vēsturi un latviešu strēlnieku ieguldījumu Latvijas Neatkarības karā.

Paziņoti ZLSB eseju/referātu konkursa uzvarētāji

: 2020-11-16

Izvērtējot Zemgales Latviešu Strēlnieku biedrības (ZLSB) rīkotajam eseju/referātu konkursam «Latviešu strēlnieku mantojums XXI gadsimtā» iesūtītos darbu, noteikti tā uzvarētāji. Par tiem kļuvuši skolēni no Ozolnieku vidusskolas un Aknīstes vidusskolas. 

 

Atcelts eseju/referātu konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums

: 2020-11-09

   

Konkurss «Latviešu strēlnieku mantojums XXI gadsimtā»

: 2020-08-18

Zemgales Latviešu strēlnieku biedrība sadarbībā ar Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu pašvaldībām un minēto pašvaldību izglītības iestādēm 2019. gada 2. septembrī izsludina referātu konkursu. Konkursa mērķis ir veicināt skolu jauniešu zināšanas un interesi par vēsturi un latviešu strēlnieku ieguldījumu Latvijas Neatkarības karā.

Vēsturiski izglītojoša lekcija – Latviešu strēlnieki Pirmajā pasaules karā.

: 2019-10-15

Ņemot vērā Latviešu strēlnieku ieguldījumu Pirmā pasaules karā un aktualizējot Latvijas Neatkarības kara izšķirošo cīņu simtgadi, kā arī izglītojamo referātu konkursu “Latviešu strēlnieki laikmeta griežos”, Zemgales Latviešu strēlnieku biedrība 2019. gada 17. oktobrī plkst. 13:00 aicina uz vēsturiski izglītojošu lekciju – Latviešu strēlnieki Pirmajā pasaules karā. Tikšanās ar lektoru, vēsturnieku, atvaļinātu pulkvedi Jāni Hartmani notiks Skolotāju ielā 8, Jelgavā (Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās).